Hakkımızda

1984 yılında, mobilya aksesuarları sektörünün ilklerinden biri olarak üretim faaliyetlerine başlayan Umut Kulp, bugün Hand Style markasıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

30 yıllık bilgi, birikim, tecrübesi ve Avrupa standartlarındaki üretim kalitesiyle, hem Türkiye hem de uluslararası pazarda, sektöründe bilinen ve aranılan bir marka olmayı başarmıştır.

Sahip olduğu üretim gücü ve nitelikli insan kaynağıyla, müşterilerinin mevcut ve gelecekteki beklentilerini en iyi şekilde karşılayan Umut Kulp, küresel yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek kendini sürekli yenilemekte ve çağdaş bir vizyonla gelişmektedir.

Sektörün kalite çıtasının yükseltilmesi ve ürün yelpazesinin geliştirilmesi, Umut Kulp’un kendine biçtiği en önemli görevlerden biridir. Deneyimli ve profesyonel ekibiyle dikkat çeken Umut Kulp, bugün yüzlerce çalışanı ve binlerce müşterisiyle, sürdürülebilir başarılara imza atmaktadır.

Tasarım, teknik bilgi ve organizasyonel kabiliyetlerini, büyümeye ve gelişmeye açık bir şekilde tamamlamış olan Umut Kulp, tüm müşterilerine, ekonomi ve ihtiyaçlar anlamında en optimum çözümleri sunabilmektedir.


Üretim

Mobilya kulpları, düğmeler, askılar, mobilya ayakları, bağlantı ekipmanları ve özel tasarım ürünler konusunda uzmanlaşan Umut Kulp, bugün İstanbul Sancaktepe’de, 3 bin metrekare kapalı alanda kurulu olan fabrikasında üretim faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Yeni yatırımlarıyla da büyüme yolunda emin adımlarda ilerleyerek, 10 bin metrekare kapalı alanda hizmet verecek olan yeni fabrikasını da önümüzdeki aylarda faaliyete geçirecektir.

Profesyonel kadrosu ve geniş makine parkuru ile tasarım aşamasından sevkiyata kadar yüksek kalite anlayışından taviz vermeden, zengin ürün yelpazesi ve müşterilerin talepleri doğrultusunda gerçekleştirdiği özel imalatları ile hizmet vermektedir.

İhracat

Son yıllarda, yurt dışı faaliyetlerine hız vererek ihracat konusunda önemli atılımlar yapan Umut Kulp, bugün 50’nin üzerinde ülkeye ihracat yapmaktadır. Umut Kulp, yurt dışında, her yıl katıldığı fuarlarla müşteri portföyünü genişletmekte ve ihracat kapasitesini daha üst seviyelere çıkarmak için yenilikçi yaklaşımlar geliştirmektedir.